TAGASI
    ALGUSESSE

    Mis on fine art album?
    See on mälestuste reliikvia.

    Fine art album, mille tellimise otsustavad paarid tihti pärast pulmi, on massiivne reliikvia teie raamaturiiulis sisaldades mälestusi sellest päevast.

    Sõltuvalt mahu-, suuruse ja materjalivalikutest on albumi koostamiseks mitmeid erinevaid võimalusi, kuid album koosneb alati paksudest tasapinda avanevatest lehekülgedest, kus lahtirulluv lugu äratab selle tunde, mida tundsite tol päeval iga kord kui te selle avate.

    Fotod trükitakse muuseumikvaliteedis poognatele, mis köidetakse käsitsi täiuslikuks raamatuks.

    Mis on albumis

    erilist

    Ø1

    Paber

    Ø2

    Trükk

    Ø3

    Kaanematerjal

    Ø4

    Tasapinnaline köide

    Ø5

    Suurused

    Tavalise fotopaberiga võrreldamatu erinevus

    Paks muuseumikvaliteedis matti viimistlusega poognamaterjal, mida pakun eelvalikuna kahes erinevas versioonis. Sile ja puhas valge matt paksusega 240g/m2 või naturaalvalge ilma valgentiteta kerge struktuuri ja puuvillasisaldusega 310g/m2.

    Mõlemad materjalid on nö. murdekindlad st. albumis üle kahe lehekülje paigutatud fotod ei saa murdekohast kannatada - värvid ja struktuur säilib ka sealt.

    Fine Art Inkjet 12 color kaasaegseim tehnoloogia

    Fotod albumi poognatele trükitakse kõige täiuslikuma tehnoloogiaga, samasuguste printeritega nagu reprodutseeritakse trükke ja lõuendeid kunstimuuseumite jaoks. See tähendab, et album on vananemiskindel ning selle värvid ei ole muutunud ka aastakümnete pärast.

    Maalähedasest luksuslikuni

    Kaanematerjalide osas vaatab vastu valik linastest kangastest kuni itaalia parima kvaliteediga naturaalnahani. Erinevate toonide ja materjalide valik ulatub 50-ni.

    Väga oluline detail vaatamiskogemusel

    Leheküljed avanevad tasapinda kogu albumi ulatuses. Murdejoon on praktiliselt märkamatu ja seetõttu näevad üle kahe lehekülje trükitud fotod välja muljetavaldavad suured ja võimsad.

    Album saabub tekstiilist ümbrises ja eraldi hoidekarbis

    Suurused 20x20cm kuni 40x40cm. Kujutlege end avamas suuremõõdulist albumit kus laiub üle kahe lehekülje avanev foto suuruses 40x80 cm.

    Võimas.

    ps. Saadaval ka 1+2 komplektid, mis sisaldavad põhialbumit ning kahte väiksemas mõõdus koopiat.

    Olgugi, et albumitellimuse võib otsustada juba fotograafi broneerimise hetkel, võib see pulmakorralduse saginas veel ebaoluline otsus tunduda. Mõnikord ongi. Sest kas poleks tore üllatada abikaasat albumiga hoopis esimesel pulmaaastapäeval ?!

    Üks eriline tegur millega ma pulmapäeva pildistamisel arvestan on see, et ma püüan juba fotografeerimise hetkel mõelda üksikute kaadrite kogu peale, millest võiks lõpuks kokku saada albumikaante vahel viimistletud lugu. See tähendab, et ma hakkan vaimusilmas juba pulmapäeva jooksul teie tulevast albumit kujundama. Sellest tulenevalt jäädvustan palju ka detaile, hetki ja keskkonda, mis kannavad endas valitsevat õhkkonda ja meeleolu.
    Albumi koostamisest ja selle detailidest võime vabalt rääkida fotode valmimise järel pärast pulmi, vahel ka kuude või isegi aasta pärast. Esmajärjekorras paneme paika albumi suuruse ja ligilähedase lehekülgede arvu, seejärel valmistan disainimaketi ja selle kooskõlastamise järel saadan lõpliku versiooni tootmisesse. Olen valmistanud albumeid oma paaridele hinnavahemikus 450€-1200€.