IT'S ABOUT YOU

Long story short, I believe covering wedding in natural way, not putting you in roles you are not. To make honest and intimate images, mutual desire should be present because it is about as much as me giving everything to get moody frames as you wanting them happen as same passionately. It is about you giving me permission to be close and forget my presence at the same time. It is about shooting your wedding from inside out not from outside in.

WHAT TO EXPECT?

Almost every person gives a quick disclaimer that they've "never done this before." You know, most people haven't. I just follow the rule when you feel well, you photograph well. My favorite people to photograph are the ones who are real with themselves building that quiet confidence and be real with me.

I don't turn your wedding into photo shoot with flashes and stands and I am not loud if any direction I would like to give. I prefer to work in the background, most of the time unobtrusively and calmly, from where I can quietly observe. We still do some group shots and go for a walk for portraits, of course.

One thing I'd like to ask from you is a amount of time with just the two of you for some portraits just enjoy being with each other. It seems that best time for it could be after ceremony when you are more relaxed enjoying with each other as newlyweds, but we could always think about variations as by the day plan. If your wedding takes place in rad location that need (desperately ask) for more exploring I definitely want to put more effort to create best I could out of the location.

TIME

I limit coverage time only for human physical reasons - I don't belive staying fresh more than 14-16 hours in row, 'been there done that' :) I'd like to think wedding does not consist of fixed parts like getting ready, ceremony, portraits and reception. It’s a day reflecting a commitment with all pieces and real moments in between them and I am surely looking for these. And I need full day to deliver that.

And if you ask me how do you look your best on photos, let worries go and remember - love is always photogenic!

WEDDINGS POSTED IN BLOG

 

SEE LUGU ON SINUST

Pikk jutt lühidalt - ma usun, et parim pulmapäev võiks olla vaba kõigest pingutatust, ootustele vastamise stressist ja vaikivate reeglite järgimisest. Julgus otsustada iseendaks olemist ja selles rütmis kulgemine. Ma ei soovi teid suruda rollidesse keda te ei ole. Seda meeleolu ja mõtet püüan ma edasi anda ka seeriana, et te tunneksite end fotodelt ära ka aastakümnete möödudes sellisena nagu te tegelikult olite.

On ainult üks asi jäänud, see on usaldus. Et teie kohalolu fotodel oleks ehe ja tõeline, vajan ma seda. Vaikiv luba olla lähedal ja sihilikult märkamatu samaaegselt. See on justkui teie päeva jäädvustamine seest väljapoole mitte eemalseisja pilk väljast sisse.

MIDA OODATA?

Keegi ei oota, et pildistatav olemiseks on vajalik kogemus. Vastupidi, enamusel seda ei ole ega peagi olema. Fotograafid isegi tunnevad end kohmetult kaamera ette sattudes. Ma lihtsalt järgin reeglit, et kui tunnete end hästi ja vabalt siis nii see ka pildile jäädvustub, unustades kaamera kohalolu see ka enamasti juhtub.

Ma ei muuda teie pulma fotoatribuutikat täis sessiooniks ega hakka valjuhäälselt ümberkorraldama stseene. Ma eelistan töötada tagaplaanil, enamasti sekkumatult ja jälgivalt, kuid samal ajal sündmuste keskel olles. See võimaldab mul anda edasi vaadet toimuvale silmapaarina, mis olnuks justkui ise kõikjal kohal. Kuid loomulikult lisaks autentsele sündmuste dokumenteerimisele teeme me ikka ka grupipilte ning läheme paaripiltideks jalutuskäigule.

Termin "noorpaari ilupildid" on mind alati imestama pannud oma kontseptsioonis - kas mingil hetkel võetakse kokku ja ollakse ilusamad kui tegelikult? Või ollakse tavalised aga koht on ilus? Mis on ilus, kes on ilus? Igatahes, ma usun, et ilu on kõikjal nii inimestes, kohas kui valguses alati ja selle kombineerimiseks võtame kingad jalast, ronime kuskile, laseme tuulel soengut sasida, mis sest et kleit sellest natuke määrdub - mis peamine - naudite hetke teineteisega ja mina olen seal, et seda pildikasti püüda.

AEG

Limiteerin pulmapäeva jäädvustamist tundidega ainult ühe põhjendusega - ma ei usu, et ükski inimene suudaks rohkem kui 14-16 tundi järjest püsida värske meele ja füüsisega. Kogu päeva jäädvustamine ei tähenda minu jaoks ainult paikasätitud kaadreid, sest mind huvitab kogu lugu sellisena nagu oleks see fotoalbumis jutustatuna ning kõik mis sinna vahele jääb. Ehedaid hetki ei saa planeerida ja ma tahan olla kohal kui need juhtuvad ning ma vajan selle edasiandmiseks kogu päeva.

Ja kui te muretsete sellepärast kuidas anda sel päeval fotodele oma parim külg, laske neil muredel hajuda, sest ärge unustage - kõik ehe ja tõeline on alati fotogeeniline!

Fresh from Instagram, feel free to follow me @gerrysulp

Menu