WHAT DO I GET?

Photographing and getting satisfaction from result is what I love to do, not much selling. That’s why I include all your photos, full-size and watermark free, as standard. I don’t limit the number I give you, with the intention of you paying up for more, but I definitely select best ones and edit every photo.

You can make prints, albums or canvases from the files you receive, and though you can also do this through me, I don’t have any interest in pushing this on to you at all. Of course, it should be clear that regular print shop will not give you the quality if you compare it to my standard fine art prints.

Shoot me a message if you would like get brochure of collections I can help you with.

Contact...

BOOK

Just one thing I would ask you to think about, is a book. Even if you have received digital photos, real printed paper photos is way another experience. I include bunch of fine art prints as in default package, but imagine that printed as a book - few kilos of goodness that deserves special place on bookshelf to hold memories for decades.

Art book ...

KUI PALJU PILTE MA SAAN?

Mulle pakub pildistamine ja rahulolu selle tulemusest rohkem kui selle erinevatel viisidel rahaks muundamine. Kui päris aus olla, siis ma pildistan kõige rohkem enda jaoks, seejärel teiste ja sellepärast arvan ma, et tellijatel on õigus saada lihtsalt ja selgelt koheldud, et nad saavad fotod parimal digitaalsel kujul ja võivad käituda nendega oma äranägemise järgi.

Kindlasti on tore kui saan pakkuda digitaalsetest failidest kvaliteetseid trükke, lõuendeid ja albumeid, kuid see ei ole minu soov seda monopoli enda käes hoida. Kindlasti aga ei ole õigustatud oodata, et soodsast trükilaborist saadav kvaliteet on lähedane minu fine art trükkide või albumitega.

Ma ei piiritle saadavate fotode arvu ja ega pildista eesmärgiga, et teenida rohkem tellitavatelt trükkidelt. Iga valitud pilt on töödeldud ja viimistletud eesmärgiga anda eelkõige edasi meeleolu ja toimunu teie päevast.

Kui soovid teada rohkem selle kohta, mida pakkuda saan, siis võta lihtsalt ühendust.

Kontakt...

ALBUM

Üks asi siiski on mille peale ma tahaksin, et te mõtleksite, on album.  Mitte selles harjumuspärases mõttes, kus paberfotod on lehekülgedele kleebitud või kiletaskutesse asetatud, vaid hoopis tugevale fine art paberile trükitud poognad, mis omakorda on köidetud raamatuks.

Digitaalsed failid ekraanil on toredad aga fotod ärkavad ellu päriselt käes hoitaval kujul ja see on juba hoopis teine vaatamiskogemus. Vaikimisi lisan põhipaketi juurde alati peotäie väikseid fine art trükke aga kujutage seda nüüd ette suure paksu raamatuna - mitmekilone reliikvia, mis hoiab mälestusi muutumatuna aastakümneid.

Album...

Fresh from Instagram, feel free to follow me @gerrysulp

Menu