WHAT IS AN ART BOOK?


Fine art album as called art book, is a massive weighted goodness of your memories from the wedding day.

Spreads open flat on every part in book. Bending line in centre is almost invisible, very impressive presentation for photos covering two pages at once. For more impressive result I would use fine art museum quality paper for pages and there is wide range of cover materials to choose from. And of course, sometimes photo cover may look even better than natural leather. Sizes up to 30x30cm.

Depending on choices there are different options for customising your book, but it always have thick pages, flat opening spreads and page layouts designed by me to awake how you felt on the wedding day even if the book would be opened decades later.

FOTORAAMAT? ALBUM? MILLINE, MA EI SAA ARU?

Fotoalbum, mida ma nimetaksin pigem fine art fotoraamatuks on massiivne reliikvia teie riiulis, mis sisaldab mälestusi ja meenutusi tõotuste andmise päevast. Fotod trükitakse parima tänapäevase tehnoloogiaga poognatele, mis omakorda köidetakse enamasti käsitööna raamatuks.

Raamatus, mille poognad avanevad tasapinda raamatu igas osas, on eriti muljetavaldav esitleda üle kahe lehekülje ulatuvaid fotosid, sest murdejoon raamatu keskel on praktiliselt märkamatu. Eriti meeldejääva mulje saavutamiseks kasutan sisulehekülgedeks fine art muuseumi kvaliteediga paberit ning ka kaanekateteks on olemas lai valik erinevaid materjale. Olenevalt raamatus sisalduvast fotomaterjalist on teinekord võibolla ehk paremgi kasutada fotokaani, mis on ka täiesti olemas luksusliku naturaalnaha kõrval. Raamatu suurused kuni 30x30cm.

Olenemata erinevatest raamatu koostamise valikelementidest, jäävad alati tugevad kortsumatud ja tasapinda avanevad leheküljed ning minupoolne raamatudisain äratamaks tundeid ka mitukümmend aastata hiljem sellest päevast.  

Fresh from Instagram, feel free to follow me @gerrysulp

Menu